Skip to content

Dla firm

Szukasz przestrzeni, która bez problemu może zaoferować biznesową elastyczność?
Oberża Pod Czerwonym Wieprzem nadaje się do tego wręcz idealnie. Jest doskonałym miejscem na kameralne spotkania biznesowe, jak również większe korporacyjne eventy, spotkania okolicznościowe czy konferencje.

Wydarzenie każdego formatu

Oberża dla firm

Oberża Pod Czerwonym Wieprzem oferuje wszytko czego potrzebują firmy. Duża, aranżowalna przestrzeń czy kameralne pokoje. Do tego wygodny parking i prywatne wejście i przede wszystkim wyjątkowe menu, które z pewnością zapadnie w pamięć zaproszonym gościom.

 Do tego najlepsza infrastruktura konferencyjna, która stanowi doskonałe uzupełnienie prezentacji i dyskusji biznesowych.

Czerwony-Wieprz_Dla-firm-subpage_BW
Czerwony-Wieprz_Dla-firm-subpage_Color
Czerwony-Wieprz_Menu-mockup_BW

Dawnych wspomnień czar

Private rooms

Oberża Pod Czerwonym Wieprzem to również wehikuł czasu. Zaaranżowaliśmy wyjątkowe, kameralne pokoje, które pozwalają przenieść się w czasie w istnie eleganckim stylu. To jedyne takie miejsce na gastronomicznej mapie Polski.

Galeria

Pozwólcie, że przez obiektyw aparatu podzielimy się z Wami nie tylko smakami, ale także niepowtarzalnym stylem Oberży Pod Czerwonym Wieprzem. To właśnie on czyni to miejsce tak wyjątkowym. Przejdźcie z nami przez galerię zdjęć i pozwólcie, by obrazy opowiedziały niezwykłą historię tego miejsca.