KSIĘGA GOŚCI

Czerwony Wieprz został doceniony przez sławy z całego świata

Bruce Willis

Tej postaci przedstawiać nikomu nie trzeba. Jedna z największych gwiazd kina akcji. Przełomowym momentem w karierze była rola w serialu Na wariackich papierach. Pozycję światowej gwiazdy filmowej dała mu rola nowojorskiego policjanta Johna McClane’a w filmie Szklana pułapka.

Zaserwowaliśmy

Chłodnik z botwiny

Agnieszka Radwańska

Polska tenisistka, finalistka Wimbledonu 2012, wiceliderka rankingu WTA, zwyciężczyni kończącego sezon turnieju WTA Finals w 2015 roku, ambasador dobrej woli UNICEF. Jest starszą siostrą tenisistki Urszuli Radwańskiej.

Zaserwowaliśmy

Chłodnik z botwiny

Karim Benzema

Karim Mostafa Benzema – francuski piłkarz pochodzenia algierskiego, występujący na pozycji napastnika w hiszpańskim klubie Real Madryt. Reprezentant Francji. Benzema występował we wszystkich juniorskich zespołach Olympique Lyon.

Zaserwowaliśmy

Chłodnik z botwiny

Andrzej Gołota

Andrzej Jan Gołota, w trakcie kariery zawodowej Andrew Golota – polski pięściarz, brązowy medalista olimpijski z Seulu i mistrzostw Europy z Aten, zawodowy mistrz Ameryki Północnej federacji IBF, czterokrotny mistrz Polski w wadze ciężkiej.

Zaserwowaliśmy

Chłodnik z botwiny

John Malkovich

Amerykański aktor, reżyser i producent filmowy. Jeden z czołowych aktorów swojego pokolenia i ważna postać w światowym kinie. Jego znakiem rozpoznawczym stał się „lodowaty spokój”

Zaserwowaliśmy

Chłodnik z botwiny

Czesław Mozil

Lider polsko-duńskiego zespołu Czesław Śpiewa. Współzałożyciel i były członek formacji Tesco Value. Tworzy trudną do sklasyfikowania oryginalną muzykę, zawierającą elementy kabaretu, rocka i punk rocka, sam określa własną muzykę mianem „popu” lub „alternatywnego popu” z „podtekstem punkowym”.

Zaserwowaliśmy

Chłodnik z botwiny

Ewa Błaszczyk

Polska aktorka teatralna i filmowa, piosenkarka, działaczka społeczna i charytatywna. W 1981 zaczęła występować w roli komunistki Zoi w serialu Dom, co przyniosło jej dużą rozpoznawalność wśród telewidzów.

Zaserwowaliśmy

Chłodnik z botwiny

Wszystkich gości, którzy nas odwiedzili poznasz w naszej restauracji

Zapraszamy do Czerwonego Wieprza