Skip to content

Księga gwiazd

Księga gości “Czerwonego Wieprza” jest wypełniona nazwiskami, które przewijają się w świecie show-biznesu, sportu i kultury, świadcząc o uznaniu, jakim nasza restauracja cieszy się wśród międzynarodowych osobistości.

Bruce Willis

Tej postaci przedstawiać nikomu nie trzeba. Jedna z największych gwiazd kina akcji. Przełomowym momentem w karierze była rola w serialu „Na wariackich papierach”. Pozycję światowej gwiazdy filmowej dała mu rola nowojorskiego policjanta Johna McClane’a w filmie „Szklana pułapka”.

Czerwony-Wieprz_Goscie_John-Malkovic_BW
Czerwony-Wieprz_Goscie_John-Malkovic_Color

John Malkovich

Amerykański aktor, reżyser i producent filmowy. Jeden z czołowych aktorów swojego pokolenia i ważna postać w światowym kinie. Jego znakiem rozpoznawczym stał się „lodowaty spokój”.

Lennox Lewis

Brytyjski bokser. Mistrz olimpijski w wadze superciężkiej (1988) oraz ostatni niekwestionowany zawodowy mistrz świata w wadze ciężkiej. W karierze pokonał 15 zawodników w walce o tytuł mistrza świata wagi ciężkiej.

Czerwony-Wieprz_Goscie_Lennox-Lewis_BW
Czerwony-Wieprz_Goscie_Lennox-Lewis_Color
Czerwony-Wieprz_Goscie_Karim-Benzema_BW
Czerwony-Wieprz_Goscie_Karim-Benzema_Color

Karim Benzema

Francuski piłkarz  występujący na pozycji napastnika w hiszpańskim klubie Real Madryt. Reprezentant Francji. Benzema występował we wszystkich juniorskich zespołach Olympique Lyon.

Éric Abidal

Éric-Sylvain Abidal – francuski piłkarz, srebrny medalista Mistrzostw Świata 2006. Był nominalnie lewym obrońcą, jednak z powodzeniem występował również na środku obrony.

Czerwony-Wieprz_Goscie_Placeholder-01
Czerwony-Wieprz_Goscie_Placeholder-01
Czerwony-Wieprz_Goscie_Placeholder-02
Czerwony-Wieprz_Goscie_Placeholder-02

Laurent Blanc

Francuski trener i piłkarz. Mistrz świata 1998 i mistrz Europy 2000. Zdobywca pierwszego złotego gola w historii finałów Mistrzostw Świata. Były selekcjoner reprezentacji Francji.

Agnieszka Radwańska

Polska tenisistka, finalistka Wimbledonu 2012, wiceliderka rankingu WTA, zwyciężczyni kończącego sezon turnieju WTA Finals w 2015 roku. Ambasador dobrej woli UNICEF.

Czerwony-Wieprz_Ksiega-Gosci_Agnieszka-Radwanska_BW
Czerwony-Wieprz_Ksiega-Gosci_Agnieszka-Radwanska_Color
Czerwony-Wieprz_Ksiega-Gosci_Caroline-Wozniacki_BW
Czerwony-Wieprz_Ksiega-Gosci_Caroline-Wozniacki_Color

Caroline Wozniacki
i Dawid Lee

Duńska tenisistka pochodzenia polskiego. Zwyciężyła w 30 turniejach WTA w tym sześciu rangi WTA Premier Mandatory i WTA Premier 5. W Wielkim Szlemie osiągnęła finał US Open 2009 i 2014.

Franck Ribéry

Franck Bilal Ribéry – francuski piłkarz występujący na pozycji pomocnika. W latach 2006–2014 reprezentant Francji. Zakończył karierę 22 października 2022 roku.

Czerwony-Wieprz_Ksiega-Gosci_Karim-Benzem_BW
Czerwony-Wieprz_Ksiega-Gosci_Karim-Benzem_Color
Czerwony-Wieprz_Goscie_Placeholder-02
Czerwony-Wieprz_Goscie_Placeholder-02

Prezydent Aleksander Kwaśniewki z żoną

Polski polityk i dziennikarz. Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej w latach 1995–2005. W latach 1985–1989 minister-członek Rady Ministrów. W latach 1991–1995 poseł na Sejm I i II kadencji.

Robert Kubica

W latach 2006–2009 był kierowcą zespołu F1 BMW Sauber. W czerwcu 2008, podczas Grand Prix Kanady, odniósł swoje pierwsze zwycięstwo w Formule 1, stając się pierwszym Polakiem w historii, który tego dokonał.

Czerwony-Wieprz_Ksiega-Gosci_Robert-Kubica_BW
Czerwony-Wieprz_Ksiega-Gosci_Robert-Kubica_Color
Czerwony-Wieprz_Ksiega-Gosci_Tomasz-Karolak_BW
Czerwony-Wieprz_Ksiega-Gosci_Tomasz-Karolak_Color

Tomasz Karolak

Aktor teatralny, telewizyjny i filmowy, muzyk, lektor, reżyser teatralny, standuper, przedsiębiorca, satyryk i piosenkarz. Założyciel i dyrektor artystyczny Teatru IMKA.

Piotr Adamczyk

Aktor teatralny, filmowy, telewizyjny i dubbingowy. Na drugim roku studiów wyjechał do Londynu. Tam w przedstawieniu dyplomowym zagrał tytułową rolę w Hamlecie (w języku angielskim).

Czerwony-Wieprz_Goscie_Placeholder-01
Czerwony-Wieprz_Goscie_Placeholder-01
Czerwony-Wieprz_Ksiega-Gosci_Marcin-Gortat_BW
Czerwony-Wieprz_Ksiega-Gosci_Marcin-Gortat_Color

Marcin Gortat

Polski koszykarz występujący na pozycji środkowego w ramach  reprezentacji Polski. Jedyny Polak w historii NBA, który awansował do jej finału. Początkowo uprawiał piłkę nożną i lekkoatletykę.

Andrzej Gołota

Polski pięściarz, brązowy medalista olimpijski z Seulu i mistrzostw Europy z Aten. Zawodowy mistrz Ameryki Północnej federacji IBF, czterokrotny mistrz Polski w wadze ciężkiej.

Czerwony-Wieprz_Ksiega-Gosci_Andrzej-Golota_BW
Czerwony-Wieprz_Ksiega-Gosci_Andrzej-Golota_Color
Czerwony-Wieprz_Goscie_Placeholder-02
Czerwony-Wieprz_Goscie_Placeholder-02

Gordon Haskell

Angielski muzyk, kompozytor oraz wokalista. Znany z występów w zespole The Fleur de Lys. Później krótko występował w supergrupie muzycznej King Crimson, w której był wokalistą oraz grał na gitarze basowej.

Krzysztof Materna

Polski konferansjer, satyryk, aktor, reżyser i producent telewizyjny. Był reżyserem oraz dyrektorem artystycznym koncertów na festiwalach opolskich i sopockich.

Czerwony-Wieprz_Goscie_Krzysztof-Materna_BW
Czerwony-Wieprz_Goscie_Krzysztof-Materna_Color